O2 PRODUKTY


O2 vám svojimi službami poskytuje ochranu pred vysokými účtami.

PAUŠÁLY
O2 ponúka podnikateľom prehľadnú a férovú ponuku volacích programov, šitú na mieru a bez viazanosti. Ponuka platí pre všetky volacie programy, balíčky predplatených minút a SMS, MB prenesené v SR a ČR, volané/odoslané do krajín EÚ, aj zdieľania balíčkov medzi firemnými SMS-kami.

Náš O2 obchodný tím Vám ochotne pomôžu s výberom najvhodnejšieho volacieho programu:

O2 PAUŠÁL
Vyberte si s nami O2 Paušál bez viazanosti, s najvyššími bonusmi na zariadenia. S bonusmi na telefóny si môžete vybrať aj viac zariadení. Spýtajte sa nás a my vám odporučíme najlepšie riešenie.

O2 FÉR
Využívajte s nami neviazané služby O2 Fér s možnosťou platby na faktúru a plaťte len za to čo naozaj využijete. Do O2 Slovensko voláte zdarma už po 1. minúte. Obráťte sa na nás a my vám poradíme.
DÁTA
S O2 vám ponúkame spoľahlivé a prehľadné IT riešenia:

Internet
Využívajte O2 Internet bez viazanosti v SR a ČR. Prvé 3 mesiace využite zľavu 50%, s možnosťou prenosu nevyčerpaných dát do ďalšieho mesiaca. Viac informácií a zákaznícku podporu vám poskytnú O2 špecialisti pre firemných zákazníkov.

M2M služby a telemetria
O2 telemetria je prehľadný mobilný program, ktorý sa prispôsobí vašim mesačným aj denným požiadavkám pre telemetrické zariadenia (bezpečnostné a kamerové systémy, samoobslužné a parkovacie automaty, ATM a POS terminály, domáce a firemné alarmy, meranie spotreby plynu, elektrickej energie a vody).

Kontaktujte našich O2 špecialistov z oddelenia starostlivosti o zákazníkov, ktorí pre vás zabezpečia všetko potrebné.
HARDWARE
Máme pre vás výhodnú O2 ponuku mobilných zariadení, ktoré vďaka najvyšším cenovým bonusom dostanete s O2 za výbornú cenu a bez viazanosti:

- pracovné aj manažérske mobilné telefóny
- tablety
- príslušenstvo

S výberom najvhodnejšieho mobilného zariadenia vám ochotne poradia naši O2 špecialisti z oddelenia starostlivosti.

Náš tip:
Pri kúpe mobilného zariadenia od O2, odporúčame O2 Poistku, s ktorou sa môžu zákazníci O2 chrániť proti škode spôsobenej krádežou alebo poškodením mobilu.

GPS Monitoring
Car Control
So službou O2 Car Control máte firemné vozidlá pod dohľadom kdekoľvek vo svete a to priamo cez smartfón alebo tablet. Efektívne spravovaný vozový park môže firme ušetriť nielen peniaze, ale aj čas a energiu zamestnancov.

Využívajte výhody O2 služby Car Control a minimalizujte vaše náklady na prevádzku a správu vozového parku:

- bez skrytých poplatkov
- bez obmedzenia počtu vozidiel a používateľov
- bez limitu na prenos dát
- nulové náklady na roaming v rámci EÚ
- platba za faktúru môže byť zahrnutá vo faktúre za mobilné hlasové služby
- možnosť automatického generovania knihy jázd

O2 ponúka mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu alebo tabletu. Výhody aplikácie vám ochotne vysvetlia naši O2 špecialisti z oddelenia starostlivosti o zákazníka.

Vyžiadajte si bezplatnú testovaciu jednotku O2 Car Control už dnes, telefonicky na čísle 0949 221 003 alebo na e-mailovej adrese carcontrol@skyblue.sk

https://www.youtube.com/watch?v=YiJdo-FayWE