AKTUALITY

Zvýhodnené ceny roamingových služieb O2

Zvýhodnené ceny roamingových služieb O2

Od 30.apríla môžu zákazníci O2 využívať novú roamingovú ponuku.

Výhodnejšie ceny za volania, posielanie správ a využívanie dát, sú z dôvodu zmeny portfólia poskytovaných služieb a z dôvodu nových pravidiel EÚ pri stanovení cien za využívanie mobilných služieb v roamingu v krajinách EÚ.

S O2 môžete s dátovým balíčkom Internet na deň v zahraničí  pohodlne surfovať po celom svete bez mesačného poplatku. Už za 2€ na deň máte k dispozícii až 50 MB dát v krajinách EÚ, alebo 10 MB v druhej roamingovej zóne.

O2 upravuje zonáciu jednotlivých krajín. Zóna 2 bude po novom zahŕňať krajiny ako USA, Kanadu, či Švajčiarsko. V Rusku, Thajsku, Izraeli a na Filipínach budú upravené ceny hovorov a zákazníci v tejto zóne môžu využívať nový dátový balíček 10 MB za 2 EUR.>

S novou roamingovou ponukou O2 sme upravili aj službu Datalimit. Od 30. apríla dôjde všetkým zákazníkom notifikačná SMS aj po prekročení hranice 300 eur, ktorá ich upozorní na zvýšenú spotrebu. K existujúcim notifikáciám, ktoré upozorňujú zákazníkov na prekročenie hranice 40 a 50 eur, pribudne ďalšia, ktorá ochráni zákazníkov pred platením vysokých faktúr.

SMS má len informačný charakter, teda zákazník môže v roamingu surfovať aj naďalej.