AKTUALITY

Vyberte si z ponuky neviazaných O2 Paušálov

Vyberte si z ponuky neviazaných O2 Paušálov

Vyberte si z lákavej ponuky vynovených O2 Paušálov bez viazanosti, ktoré ponúkajú tie najlepšie výhody pre vašu firmu...

O2 ponúka vynovené O2 Paušály, s ktorými môžete volať, dátovať aj SMS-kovať v celej EÚ ako doma:

  • Modrý O2 Paušál
  • Strieborný O2 Paušál
  • Zlatý O2 Paušál
  • Platinový O2 Paušál

Ku každému O2 Paušálu si môžete vybrať bonus, ktorý Vám najviac vyhovujte. Využite bonus na mobilné zariadenie podľa vašich predstáv, alebo získajte vyšší objem dát.

V prípade prenosu telefónneho čísla na ktorýkoľvek O2 Paušál, vám O2 ponúka bonus v podobe preplatenia zmluvnej pokuty vzniknutej u konkurenčného operátora.

 

Pre viac informácií kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poradia a poskytnú najvýhodnejší bonus, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu a nechajte si poradiť. V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.