AKTUALITY

4G sieť je pre všetkých O2 zákazníkov bez príplatkov a viazanosti

4G sieť je pre všetkých O2 zákazníkov bez príplatkov a viazanosti

Zákazníci O2 so signálom 4G môžu využívať rýchly 4G internet bez aktivácie a ďalších poplatkov navyše...

O2 opäť pokrylo vlastnou 4G LTE sieťou ďalších 18 nových lokalít. Zákazníci O2 so signálom 4G môžu využívať rýchly 4G internet bez aktivácie a ďalších poplatkov navyše. Podmienkou je, že sa musia nachádzať v pokrytí 4G siete s mobilným zariadením a SIM kartou podporujúcimi 4G štandard, spolu s aktivovaným internetovým balíčkom.
V prípade, že má zákazník O2 staršiu SIM kartu, ktorá nepodporuje 4G, stačí požiadať svojho O2 obchodného zástupcu o bezplatnú výmenu SIM karty a pomoc s výberom vhodného mobilného telefónu alebo iného mobilného zariadenia, ktoré podporujú 4G štandard.
 
Pre viac informácií o ponuke internetových balíčkov a smartfónov podporujúcich najrýchlejšiu 4G sieť kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poskytnú viac informácií, poradia s výberom vhodného O2 Paušálu a poskytnú najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón.
Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom.

Related items