AKTUALITY

O2 opät rozšírilo 4G LTE sieť v ďalších 16 lokalitách

O2 opät rozšírilo 4G LTE sieť v ďalších 16 lokalitách

O2 opäť rozšírilo vlastnú 4G LTE sieť do ďalších 16 lokalít na Slovensku a pokryla signálom 4G aj ďalšie úseky diaľnice D1...

Spoločnosť O2 opäť rozšírila vlastnú 4G LTE sieť a priniesla 4G signál do ďalších 16 lokalít na Slovensku a pokryla signálom 4G aj ďalšie úseky diaľnice D1.
Druhou fázou výstavby vlastnej 4G LTE siete tak O2 pokrylo ďalších 177 nových lokalít. K doteraz pokrytým lokalitám, v ktorých budú môcť zákazníci O2 surfovať v 4G sieti, pribudlo tento mesiac týchto 16 nových miest a obcí: Bytča, Čadca, Revúca, Tornaľa, Dovalovo, Vavrišovo, Liptovský Peter, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš,
Námestovo, Štrba, Krompachy, Kluknava, Richnava, Víťaz a Ovčie.

V prípade, že má zákazník O2 staršiu SIM kartu, ktorá nepodporuje 4G, stačí požiadať svojho O2 obchodného zástupcu o bezplatnú výmenu SIM karty a pomoc s výberom vhodného mobilného telefónu alebo iného mobilného zariadenia, ktoré podporujú 4G štandard.
Pre viac informácií o ponuke internetových balíčkov a smartfónov podporujúcich najrýchlejšiu 4G sieť kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poskytnú viac informácií, poradia s výberom vhodného O2 Paušálu a poskytnú najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón.
Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom.

Related items