AKTUALITY

Vyberte si z nových dátových paušálov O2 Dáta

Vyberte si z nových dátových paušálov O2 Dáta

O2 prichádza od 1.2.2017 s novou ponukou dátových paušálov O2 Dáta...

O2 prichádza od 1.2.2017 s novou ponukou dátových paušálov O2 Dáta, s ktorými môžete dátovať, volať aj SMS-kovať:

  • O2 Modré Dáta
  • O2 Strieborné Dáta
  • O2 Zlaté Dáta

Dátové paušály O2 Dáta obsahujú vyšší objem predplatených dát so spôsobom platby na faktúru. Výhodou nových dátových paušálov O2 Dáta je, že za volania a SMS zaplatíte iba toľko, koľko skutočne využijete.

S O2 Dátami automaticky získavate vyšší objem dát, alebo si môžete vybrať bonus na nový telefón, či iné mobilné zariadenie a získate preplatený objem podľa platnej ponuky.

Pre viac informácií kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poradia a poskytnú najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom. V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.

Related items