AKTUALITY

S O2 ste v Čechách ako doma

S O2 ste v Čechách ako doma

S O2 využívate služby mobilného operátora rovnako výhodne ako na Slovensku...

Radi cestujete do Čiech a nechcete sa obmedzovať vo využívaní služieb mobilného operátora? Prejdite s nami do O2 a telefonujte v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku.
S O2 Paušálmi bez starostí voláte, dátujete a posielate SMS a MMS ako doma. Ak uprednostňujete dáta, s programom O2 Dáta využívate v Čechách, rovnako ako na Slovensku vyšší objem predplatených dát a za volania a SMS zaplatíte len toľko, koľko skutočne využijete.

Pre viac informácií kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poradia a poskytnú najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom. V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.

Related items