AKTUALITY

S aplikáciou Moje O2 máte všetko poruke

S aplikáciou Moje O2 máte všetko poruke

O2 Vám ponúka mobilnú aplikáciu Moje O2, s ktorou si môžete jednoducho kontrolovať spotrebu, prezerať faktúry alebo aktivovať balíčky služieb...

O2 Vám ponúka mobilnú aplikáciu Moje O2, s ktorou si môžete jednoducho kontrolovať spotrebu, prezerať faktúry alebo aktivovať balíčky služieb.

Aplikácia Moje O2 je dostupná pre zákazníkov O2 Slovensko s programom O2 Paušál, O2 Fér s platbou na faktúru, O2 Fér s dobíjaním kreditu, O2 Moja Firma alebo O2 Internet s bonusom. S aplikáciou Moje O2 máte prehľad o Vašom telefónnom čísle, službách a balíčkoch, ktoré si viete s pomocou aplikácie jednoducho aktivovať alebo upraviť.

Mobilná aplikácia Moje O2 Vám ponúka:
- aktuálne čerpanie balíčkov a služieb
- informáciu o spotrebe alebo výške kreditu
- možnosť aktivovať, deaktivovať alebo upraviť si vybrané balíčky a služby
- možnosť obnoviť si internetový balíček
- zoznam aktívnych doplnkových služieb
- prehľad faktúr a informácie o stave ich úhrady
- možnosť prepínať medzi viacerými číslami a fakturačnými profilmi
- možnosť zobrazenia spotreby po skončení fakturačného obdobia

Do aplikácie Moje O2 sa môžete prihlásiť jednorazovým prihlásením cez SMS kód, prihlásením sa cez www.mojeo2.sk alebo kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne pomôžu.

 

V prípade ak ste našim O2 zákazníkom a máte záujem o akékoľvek informácie ohľadom O2 programov, mobilných zariadení alebo služieb, kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám poradia.

Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom. Naši O2 obchodníci Vám môžu poskytnúť najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.

Related items