AKTUALITY

O2 ponúka Internet na doma

O2 ponúka Internet na doma

Spoločnosť O2 prichádza s rýchlym Internetom na doma...

Spoločnosť O2 prichádza s rýchlym Internetom na doma, ktorý môžu zákazníci O2 využívať v mestách a obciach, kde sú v súčasnosti obmedzené možnosti pripojenia na internet. Pre zistenie dostupnosti služieb na Vašej adrese, kontaktujte prosím našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka. V budúcnosti plánuje spoločnosť O2 rozšíriť pokrytie Internetu na doma na celom území Slovenska.

Vyberte si z O2 ponuky Internet na doma a surfujte po internete s rýchlosťou až do 128Mbps, ktoré môžete využívať na sťahovanie súborov, počúvanie hudby a sledovanie filmov, samozrejme bez viazanosti. Súčasťou O2 Internetu na doma je bezplatná inštalácia Inštalačného balíčka, ktorého obsahom je konzola, FTP kábel (10 m), drobný inštalačný a kotviaci materiál.

Ponuka programov O2 Internet na doma:

 • Modrý O2 Internet na doma
  - Rýchlosť prenosu 10Mbps
  - Objem predplatených dát 100 GB / mes.
  - Bez viazanosti
 • Strieborný O2 Internet na doma
  - Rýchlosť prenosu 30Mbps
  - Objem predplatených dát 200 GB / mes.
  - Bez viazanosti
 • Zlatý O2 Internet na doma
  - Rýchlosť prenosu až do 128Mbps
  - Objem predplatených dát 300 GB / mes.
  - Bez viazanosti

Po vyčerpaní predplatených dát k Vášmu O2 Internetu na doma, naďalej využívate internet, s obmedzenou rýchlosťou 256kbps, bez dodatočných poplatkov. Pri vyššej spotrebe dát, Vám odporúčame prejsť na vyšší program O2 Internet na doma.

 

V prípade ak ste našim O2 zákazníkom a máte záujem o akékoľvek informácie ohľadom programov O2 Internet na doma, mobilných zariadení alebo služieb, kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poradia.

Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom. Naši O2 obchodníci Vám môžu poskytnúť najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.