AKTUALITY

Využívate všetky benefity O2?

Využívate všetky benefity O2?

O2 poskytuje svojim zákazníkom okrem dvoch najväčších benefitov aj individuálnu starostlivosť obchodného zástupcu...

O2 poskytuje svojim zákazníkom okrem najväčších benefitov v podobe neviazanosti a úspory nákladov aj individuálnu starostlivosť obchodného zástupcu.

Stačí telefonát alebo e-mail a prostredníctvom našich obchodných zástupcov zariadime a doručíme:

•    prenos čísla do O2 a aktivácie nových čísiel
•    výber, objednanie a doručenie nového telefónu
•    pravidelnú optimalizáciu a ďalšiu úsporu Vašich nákladov
•    osobnú návštevu u Vás bez zdržovania sa na predajni

Našim cieľom je poskytovať svojim zákazníkom nadštandardnú starostlivosť, ktorá vedie k úspore nákladov a času.

Ak ste našim O2 zákazníkom a máte záujem o akékoľvek informácie ohľadom O2 programov, mobilných zariadení alebo služieb, kontaktujte našich O2 špecialistov v starostlivosti o zákazníka, ktorí Vám ochotne poradia.


Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu s cenovým bonusom. Naši O2 obchodníci Vám môžu poskytnúť najvyšší cenový bonus na nový mobilný telefón, alebo môžete využiť možnosť vybrať si akýkoľvek mobilný telefón alebo mobilné zariadenie a na začiatok zaplatíte len 2 eurá.

V prípade záujmu o prenesenie čísla do O2, pre Vás O2 obchodný zástupca nezáväzne vypracuje cenovú ponuku, poskytne zaujímavé zľavy a zariadi za Vás celý zmluvný proces, vrátane komunikácie s Vašim existujúcim operátorom.