AKTUALITY

Nová služba "Navyšovanie dát" od O2

Nová služba "Navyšovanie dát" od O2

Od 6. septembra prináša O2 novú službu "Navyšovanie dát".

Od 6. septembra prináša O2 novú službu "Navyšovanie dát", ktorá nahradí pôvodnú službu “Obnova dátového balíčka” a týka sa dátových objemov na programoch O2 Fér, O2 Paušál a O2 Internet s bonusom Mini. Cena za službu "Navýšenie dát" bude jednotná 3 eurá pre každý dátový balíček.
Po aktivácii služby sa navýšené dáta "zaradia" za základný balíček a môžete ich čerpať až po vyčerpaní plného objemu základného dátového balíčka.


Prehľad dátových balíčkov a ich navýšenie po novom:

Objem dát v balíčku 100 MB 500 MB 1 GB a viac
Objem navýšenia dát          100 MB 500 MB                  1 GB
Cena 3 € 3 € 3€

 


Zmena sa týka aj názvu služby Internet+, ktorý sa premenuje na službu "Extra balík dát".  
 
Služba od O2 "Datahit" zostáva aj naďalej, len s malou zmenou. Dáta sa neobnovia, ale automaticky navýšia po prečerpaní základného balíčka a takto navýšené a nevyčerpané dáta sa prenášajú do ďalšieho obdobia. Zákazník si môže od septembra aktivovať „automatické navýšenie dát“ v rámci služby Datahit poslaním SMS v tvare DATAHIT A na číslo 99222. Ak má zákazník záujem o jednorazové navýšenie dát, môže si ho aktivovať prostredníctvom SMS zaslaním textu „NAVYSIT“ na 99222.


Pre viac informácií kontaktujte svojho O2 obchodného zástupcu.
Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu.

Related items