AKTUALITY

Opäť sme podporili benefičnú akciu

Opäť sme podporili benefičnú akciu

Spoločnosť sky blue, s.r.o., podporila aj tento rok športovú akciu s benefičným charakterom "Buď lepší Challenge day 6".

Spoločnosť sky blue, s.r.o., sa aj tento rok zúčastnila na športovej akcii s benefičným charakterom "Buď lepší Challenge day 6". Náš skvelý obchodný tím tak podporil myšlienku “byť lepší k druhým”.

Už šiesty rok oslavuje Buď Lepší o.z. svoje narodeniny organizáciou projektu Challenge Day. Je to športová akcia, na ktorej sa stretne veľké množstvo cvičiacich na jednom veľkom funkčnom tréningu na futbalovom ihrisku. Snahou cvičiacich je podporiť tých, ktorí v živote nemali toľko šťastia a prirodzený pohyb pre nich je takmer nemožný. Výťažok z podujatia by im mal zabezpečiť liečebné pobyty resp. pomôcky, ktoré si z vlastných finančných prostriedkov nevedia zabezpečiť. Za necelých 6 rokov činnosti už Buď Lepší o.z. zorganizovalo viacero benefičných podujatí, vyzbieralo a riadne odovzdalo rodinám a organizáciám, ktoré pomoc potrebujú, takmer 13 tisíc eur. Celý výťažok z podujatia je vždy venovaný na benefičné účely.

http://www.budlepsi.sk/challengeday-6/billboard_chd6_ver2_f/

Sme jedným z top partnerov spoločnosti O2 Slovakia. Pre mobilného operátora O2, získavame firemných zákazníkov vo vybraných regiónoch na Slovensku. Ak ešte nie ste našim zákazníkom, vyberte si O2 obchodného zástupcu, ktorý Vám je regionálne najbližšie a nechajte si poradiť pri výbere vhodného mobilného a dátového paušálu a mobilného telefónu.